9 грудня у залі засідань Будинку рад депутати продовжили засідання І сесії VIII скликання

На сесії були присутні 22 депутата міської ради. Чотири депутата від фракції «Сила людей», а саме Криворучка О.В., Степанов С.І., Мусаєва М.О. та Щедріна Я.А. були відсутні.

На порядок денний були запропоновані питання:

1. Про початок реорганізації сільських та селищних рад Валківського районушляхом приєднання до Валківської міської ради
  2. Про порядок виконання у 2020 році місцевих бюджетів територіальних громад, які об’єдналися в Валківську територіальну громаду
  3. Про затвердження Положень про постійні комісії міської ради
  4. Про затвердження першого заступника міського голови.
  5. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради.
  6. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради.
  7. Про утворення виконавчих органів Валківської міської ради  та затвердження Положень про них.

Під час засідання Валківський міський голова Скрипніченко В.В. оголосив перерву для можливості проведення спільного засідання комісій та додаткового обговорення кандидатур на посади заступників міського голови та Положень виконавих органів  Валківської міської  ради.

По завершенню спільного засідання, депутати голосували за запропоновані міським головою кандидатури заступників.

Більшістю голосів першим заступником міського голови був обраний Нізельковський І.О., заступником  міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради  –  Борщ О.І.

Запропоновану кандидатуру Тижненка С.В. депутати не підтримали.

Також Валерій Володимирович Скрипніченко привітав від імені Валківської міської громади Юрія Дмитровича Яцину, присутнього на засіданні, із обранням на посаду голови Богодухівської районної ради та висловив сподівання на плідну та тісну співпрацю.