26 листопада 2020 року в залі засідань Будинку рад відбулася І сесія Валківської міської ради VIII скликання

На перше пленарне засідання Валківської міської ради VIII скликання прибули 26 новообраних депутатів, яким голова міської ТВК З.І. Положій вручила депутатські посвідчення.

Також Зоя Іванівна вручила посвідчення Валерію Володимировичу Скрипніченку та привітала його із обранням на пост Валківського міського голови.

Депутати обрали лічильну комісію, яка провела процедуру голосування за запропоновану міським головою кандидатуру секретаря ради. Більшістю голосів на цю посаду було обрано Людмилу Іванівну Іванську.

На порядок  денний сесії було винесено 8 питань:

– про створення чотирьох постійних депутатських комісій;
– про оплату праці міського голови;
– про затвердження структури, загальної чисельності апарату та обслуговуючого персоналу міськради.
– про надання дозволу посадовим особам міськради на використання службового транспорту у неробочий час з метою виконання посадових обов’язків.

Решта питань будуть розглянуті після оголошеної перерви, коли буде опублікований і набуде чинності законопроєкт №3156-д, без якого немає законодавчих підстав формувати старостинські округи. Тоді ж розглядатиметься питання і про призначення старост сформованих округів.