Запрошуємо молодих та креативних до участі у обласному фестивалі «Молодіжний лідер року – 2020».

Звання «Молодіжний лідер року – 2020» присуджується за вагомі досягнення у різних сферах діяльності: журналістика, тележурналістика; культура, народна творчість та національні традиції; державна служба; соціальна робота; позашкільна освіта; охорона здоров’я; підприємницька діяльність; фізична культура та спорт; сільське господарство та робота агропромислового комплексу; волонтер; молодий науковець, лідери молодіжних організацій; представники МВС, ДСНС та ЗСУ; представники органів місцевого самоврядування.
Претендент може бути висунутий трудовим (учбовим) колективом за місцем роботи, навчання, проживання, громадською організацією, органами державної та виконавчої влади.
Детельніше тут – Положення