Козацькі розваги – 2017

Свято Івана Купала у Валках вже не перший рік гармонійно поєднує в собі розважально-спортивне свято “Козацькі розваги”, широку культурну програму, народні традиції та купальські дійства.

Захищати честь міста на “Козацьких розвагах” в складі команди Валківської територіальної громади були обрані: Денис Василенко, Владислав Князєв, Владислав Дубок, Віталій Коробко, Олексій Бутенко, Сергій Степаненко, Гіга Благідзе, Давід Георгадзе, Артем Куракса, Олександр Кравченко, Олег Міщенко, Тетяна Олійник, Поліна Іванова, Юлія Ільченко, Альбіна Козинець, Надія Жигилій, Олена Холодна, Карина Москвіна, Анастасія Харченко, Олена Власенко, Богдан Волобуєв, Єгор Сафонов, Степан Рижко, Катерина Трохименко, Валерія Дяденко, Марія Шаповал.

Участь в “Козацьких розвагах-2017” взяли шість команд: районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти районної державної адміністрації, територіальної громади міста Валки, танцювальної студії “Hold the rhythm” та Юліївського ЦВНГК .

Команди змагались у спортивних та творчих конкурсах: “Візитка”, “Метання булави”, “Армреслінг”, “Кидання яєць на дальність”, “Бій на колоді”, “Комбінована естафета”, “Перетягування канату”, “Човен”, конкурс на кращий купальський вінок та виконання української народної пісні.

За результатами конкурсних змагань, команда територіальної громади здобула наступні призові місця:

“Бій на колоді” – 3 місце
“Армреслінг” – 2 місце
“Естафета” – 1 місця
“Перетягування канату” – 1 місце
“Човен” – 2 місце

У загальному заліку “Козацьких розваг – 2017” І місце отримала команда Юліївського ЦВНГК.
ІІ місце здобула команда районної державної адміністрації, ІІІ місце виборола команда територіальної громади міста Валки. Вітаємо переможців!

Дякуємо козакам, дівчатам-красуням, вихованцям ДНЗ нашого міста за участь та третє призове місце у “Козацьких розвагах”. Окремі слова вдячності усім валківчанам, хто підтримував та вболівав за нашу команду. Всі отримали справжнє задоволення і безліч яскравих емоцій.