ВАЛКИ СВЯТКОВІ! ВІТАЄМО “Почесних громадян міста Валки”-2020 року

16 вересня з Днем визволення від фашистської навали та 374-ю річницею Валок багаточисленних присутніх на площі містян та гостей привітала Народний депутат України
ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА СВІТЛИЧНА

Разом із міським головою Валерієм Володимировичем Скрипніченком вони вручили посвідчення та привітали із відзнаками ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН
МІСТА ВАЛКИ 2020 РОКУ.

Рішенням Валківської міської ради від 11 вересня 2020 року з нагоди 374-ої річниці заснування м. Валки:
1. За багаторічну творчу співпрацю із аматорською народною чоловічою хоровою капелою ім. О. Масельського, збереження і примноження історико-культурної пісенної спадщини, популяризацію української хорової пісні, високий професіоналізм та виконавську майстерність, вагомий особистий внесок у піднесення авторитету міста на місцевому, державному та міжнародному рівнях звання „Почесний громадянин міста Валки” ПРИСВОЄНО:
провідному концертмейстеру Харківської державної академії культури, акомпаніатору аматорської народної чоловічої хорової капели ім. О.Масельського
Олександру Володимировичу ЛІЧНОМУ.

2. За активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань, пов’язаних із здоров’ям жінки-матері та життєдіяльністю міста і району звання „Почесний громадянин міста Валки” ПРИСВОЄНО:
лікарю-генікологу, завідувачу акушерського–гінекологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Валківська центральна районна лікарня»
Сергію Полієвктовичу КУЛЯШОВУ