ВАЛКИ СВЯТКОВІ “Сторінками історії нашого міста” – таку назву мала театралізована екскурсія, підготовлена учнями Валківського ліцею ім. О. Масельського, до дня народження нашого міста.

Стенди із історичними відомостями встановлені Дитячим Парламентом КЗ “Валківський ліцей імені Олександра Масельського ” за фінансової підтримки Caritas Австрія та за сприяння Міжнародної благодійної організаці “Партнерство “Кожній дитині”.

Валківська міська рада із задоволенням підтримали ідею дітей та вчителів ліцею та надала фізичну та матеріальну допомогу для втілення цього креативного, цікавого та важливого задуму для нашої громади.

Хто встиг на екскурсію – не пошкодував!
Це було неперевершено! А стенди із історією заснування мікрорайонів нашого міста відтепер прикрашають парк ім. А. ІЛЬЧЕНКА.
ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ТВОРЧИЙ ТА ЦІКАВИЙ ПОДАРУНОК МІСТУ!
ЗІ СВЯТОМ!