МОЛОДЬ ХАРКІВЩИНИ ОБ’ЄДНУЄТЬСЯ

14 серпня на Валківщині вперше пройшов молодіжний освітньо-історичний хакатон «Нове покоління».
Організатором заходу виступила Робоча група з питань розвитку освіти, створена за ініціативи голови райдержадміністрації Юрія Аксьонова. ???

В рамках хакатону відбулися ознайомчі екскурсії у молодіжному хабі «Розвиток», Валківському краєзнавчому музеї, майстер-класи на теми: «Молодь всюди. Молодіжні ради – це важливо», «Структура написання соціального проекту», «Ідея та створення соціального проекту», які пройшли на базі ПЗОВ «Ялинка» та краєзнавча поїздка до археологічного комплексу Війтенки-1, де всі учасники мали змогу ознайомлення з розкопками Германо-Слов`янської експедиції.

Молодіжний рух від нашого міста на обласному заході представляла молодіжна рада м. Валки при Валківському міському голові В. Скрипніченку. ?