![97065688_2654766694763554_9133190295008051200_o](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/97065688_2654766694763554_9133190295008051200_o-678x381.jpg)
Сьогодні, до нашого міста завітав англієць, родом із Бекенгему, військовий, який разом із друзями-харків’янами вирішив день 9-го травня присвятити валківським ветеранам Другої світової війни, познайомитися з ними, поспілкуватися, вклонитися подвигу «великих людей». Зовуть його Лофтус.
Зараз він займається підприємництвом у Харкові, і підготував нашим ветеранам подарунки – продуктові набори.
Від щирого серця, від душі.
Лофтус сам приймав участь у воєнному конфлікті між Англією та Аргентиною у 80-х, має поранення, тому історії учасників бойових дій, розповіді очевидців окупації, валківчан, в чиє дитинство ввірвалися концтабори, для нього зрозумілі та небайдужі.
Наші ветерани були приємно здивовані таким дружнім візитом, а Лофтус, у свою чергу, був вражений гостинністю та щирістю валківчан і пообіцяв приїхати до наших Валок ще.