9 червня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової ІХ сесії Валківської міської ради VІІІ скликання

На засідання прибуло  18  депутатів.

Відсутні: Войтенко В.І., Осадча Н.М., Лісовин М.Я., Мусаєва М.О., Степанов С.І., Д’яченко М.В., Шаповал Є.В., Супрун В.П.

На порядок денний пленарного засідання позачергової ІХ сесії Валківської міської ради VІІІ скликання, були винесені важливі питання спів фінансування проєктів, по яких необхідно було терміново прийняти рішення:

• проєкту «Попередимо захворювання валківчан!», переможця обласного конкурсу «Ефективна медицина», співфінансування якого складає 25% (124875,0 грн.) від загальної вартості для придбання п’яти холторів-моніторів, на виконання Програми фінансової підтримки та розвитку КНП «Валківська центральна районна лікарня»;
  • співфінансування за рахунок вільного залишку міського бюджету в розмірі 10% (195000,0 грн.) від орієнтовної вартості шкільного автобусу для передачі міжбюджетного трансферту обласному бюджету на придбання шкільного автобусу комунальному закладу «Валківський ліцей ім. О.С. Масельського», обладнаного місцями для дітей із особливими освітніми потребами.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко завершуючи позачергове засідання, подякував депутатам за оперативність та розуміння важливості прийнятих рішень для громади.