8 лютого 2021 року під керівництвом Валківського міського голови Валерія Скрипніченка відбулася апаратна нарада за участю профільних заступників голови, керуючого справами виконавчого апарату міськради, керівників структурних підрозділі, ЗМІ.

Міський голова Валерій Скрипніченко розпочав нараду із інформування присутніх щодо подальшої організації роботи та спільних комунікацій ради. Зокрема, він зазначив,  щопонеділка о 9.00 год. відбуватимуться апаратні наради у такому форматі, а двічі на місяць у розширеному форматі, разом із усіма старостами громади. Щотижнево заступники та керівники звітуватимуть про виконану роботу та інформуватимуть про план заходів на наступний тиждень.

Також Валерій Скрипніченко представив присутнім новопризначених начальників відділів міської ради: керівника відділу економічного розвитку і інвестицій Олександра Грінченка, начальника відділу освіти Наталію Заворотню, начальника фінансового управління Ларису Левчук, начальника відділу соціального захисту населення  Ірину Нізельковську, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Олександра Мазурця.

Особливу увагу міський голова приділив питанню благоустрою громади, зокрема,  роботі вуличного освітлення в населених пунктах та впровадженню розширеного маршруту соціального автобусу.

На нараді було обговорено ряд важливих питань і визначені головні напрямки роботи ради та структурних підрозділів на тиждень, виявлені проблемні питання і напрацьовані шляхи їх вирішення.