8-го та 9-го травня Валківщина вшанує 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

На нараді у міського голови Валерія Скрипніченка затвердили план заходів, які пройдуть з нагоди відзначення 76-ї річниці Дня перемоги.

9.05.2021 о 10.00 годині на Меморіалі Слави у місті Валки пройде урочисте покладання квітів за участю керівництва громади.

Після цього міський голова, його заступники, представники ради ветеранів та старости особисто привітають Учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни та жертв нацистських переслідувань під час Другої світової.

Також 8-го та 9-го травня старости населених пунктів покладуть квіти до всіх пам’ятників Героям війни.

Зазначимо, що в ці дні ми низько схиляємо голови за тими, хто захистив ціною свого життя нашу землю. Тож кожний, хто хоче покласти квіти до пам’ятника у своєму населеному пункті, може це зробити, уникаючи масового скупчення людей.