4 лютого 2021 року в залі засідань міської ради для старост відбувся інформаційний захід за участі Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

Заступник директора ЦНСП Ірина Скрипніченко представила присутнім  працівників центру, розповіла про основні напрямки роботи та методи роботи із сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також надала інформацію щодо форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Особливу увагу вона приділила соціальній послузі «ПАТРОНАТ» і пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

ДОДАТКОВО:  Патронат – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Унікальність патронату полягає у тому, що він не лише забезпечує потреби дитини, сім’я якої потрапила у складні життєві обставини, але й надає комплексну підтримку самій сім’ї з метою посилення її потенціалу до належного виховання дитини, аби повернути її у сімейне середовище. У результаті дитина не потрапляє до інтернатного закладу, уникає травматичного досвіду, має можливість спілкуватися з батьками.

Впровадження нової соціальної послуги для дітей потребує широкої інформаційної підтримки, щоб про неї дізналися якомога більше людей, що в перспективі виявлять бажання стати патронатними вихователями.