4 лютого 2021 року в залі засідань міської ради відбулося представлення новообраному складу старост діючих у Валківській громаді  дільничних офіцерів поліції для подальших комунікацій та проведення спільних дій із забезпечення провопорядку у своїх громадах.

Коваленко Микола Миколайович, начальник сектору превенції патрульної поліції №1 Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, капітан поліції. Контактний номер телефону:  0662261259

Полюхович Віктор Анатолійович, старший дільничний офіцер відділення № 1 Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, капітан поліції, який обслуговує Гонтовоярську, Сніжківську, Заміщанську, Кобзарівську, Минківську, Мельниківську, Благодатненську, Олександрівську та Сидоренківську громади.  Контактний номер телефону: 0953728123

Кравченко Денис Андрійович,  дільничний офіцер поліції відділення № 1 Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, старший лейтенант поліції, який обслуговує Високопільську, Перекіпську, Ков’язьку, Костівську, Баранівську, Новомерчицьку, Сторомерчицьку, Шарівську, Огульцівську та Черемушанську громади.

Контактний номер телефону: 0668316930

Гришко Олексій Сергійович,  дільничний офіцер поліції відділення № 1 Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, лейтенант поліції, який обслуговує м. Валки.  Контактний номер телефону:  0685500639

Толстих Світлана Григорівна, старший інспектор  ювенальної превенції сектору превенції Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, старший лейтенант поліції.

Контактний номер телефону:  0956996022