3 лютого Валерій Володимирович Скрипніченко завітав на звітний концерт “Політ почуттів” аматорського естрадно-духового оркестру РНД “Іскра”.

Валківський духовий оркестр був створений у 80-х роках минулого сторіччя, вів активну концертну діяльність, надавав ритуальні послуги, без його участі не проходили покладання квітів та паради і, через деякий час, колективу було присвоєно почесне звання “народний”.
Нажаль, через різні причини, цей склад колективу розпався.
Відродити славу валківського духового оркестру стало для РНД “Іскра” справою честі. До оновленого складу були запрошені і “старі” і “нові” учасники, керівником оркестру став харків’янин Павло Городовенко.
Крім оновлення інструментів, учасники потребували створення нового, більш сучасного репертуару і обрали для себе естрадно-духовий напрямок. Відділ культури і туризму підтримав колектив: були придбані інструменти та звукопідсилення. А нові сценічні костюми для учасників стали результатом перемоги міні-проекту “Окраса міста – духовий оркестр” у обласному конкурсі розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє” у 2016 році. Валківська міська рада відгукнулася на прохання ініціативної групи і надала співфінансування цього проекту у розмірі 45% від загальної суми.
Нові костюми та інструментальне обладнання, збагачення репертуару естрадно-духовими композиціями – все це дало поштовх для спроби отримання високого звання “народний”.
Підтримати в цьому “духовиків” на концерт зійшлися валківчани -шанувальники колективу, із Старого Мерчика приїхав дитячий духовий колектив (керівник П.І.Сисюк).
Теплі слова вітань, гордості та шани прозвучали керівнику та учасникам оркестру від міського голови Валерія Скрипнченка. Він вручив Подяку колективу та грошовий подарунок. Щирі побажання нових творчих злетів та грошову підтримку передала колективу від Народного депутата України О.М. Біловола та депутата Харківської облради С.М. Пієва Наталія Іванська.
Всі, хто завітали на суботній концерт “Політ почуттів”, отримали естетичне та емоційне задоволення. Такого від валківських аматорів не очікували. Шквалом оплесків та криками “Браво”, “Молодці” ввесь час наповнювався зал.
Доповнили концернтні номери оркестру аматорські народні хорові колективи РНД “Іскра” та солістка Раїса Сургаєнко.
Валківчани пишаються тим, що із двох існуючих в області духових оркестрів, один – це наш – естрадно-духовий оркестр РНД “Іскра” і сподіваються на присвоєння йому звання “народний”.