29 січня Валківський міський голова провів робочу зустріч з головами ОСББ міста

29 січня Валківський міський голова провів робочу зустріч з головами ОСББ міста у зв’язку із прийняттям наказу міністерства фінансів України від 04.01.2018 року № 1 “Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених п. 8 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за розрахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків”.

На зустріч були запрошені начальник управління праці та соціального захисту населення Валківської РДА І.В. Горошко, начальник УДКСУ у Валківському районі Ю.М. Пономаренко, головний бухгалтер КП “Благоустрій” Н.І. Ващенко, які дали роз’яснення щодо нової системи взаємовідносин і взаємодії учасників розрахунків, надали вичерпні відповіді на запитання.

Також голови ОСББ отримали додатково інформацію стосовно їх участі  у обласному конкурсі розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє”.