28 грудня, у залі пленарних засідань Валківської міської ради, відбулося відзначення кращих учнів міста, які мають високі досягнення у навчанні, творчості та спорті.

Захід, який знаний у місті як «Ялинка міського голови» традиційно масово проходив у РНД «Іскра» із запрошенням та вшануванням батьків учнів та творчими подарунками від юних аматорів сцени.

Цього року формат звичного міського заходу змінився і проводився із дотриманням усіх карантинних вимог. Урочисті заходи проходили у кілька етапів: окремо вшановувалися стипендіати міського голови, учні Гонтово-Ярської філії Валківського ліцею ім. О. Масельського, Валківської ЗОШ І-ІІІст., а також у два етапи були розведені учні Валківського ліцею ім. О. Масельського.

У своєму привітальному виступі Валківський міський голова Валерій Скрипніченко  сказав: «Маю надію, що наступного року ми повернемося до масового відзначення урочистого підведення підсумків року у навчанні, творчості та спорті наших учнів і це вже не буде тільки рівень міста, а  всієї нашої громади». Також міський голова звернувся зі словами подяки за виховання та підтримку своїх дітей до батьків та подякував за плідну роботу  вчителям.

До новорічних урочистостей у  Валківському ліцеї ім. О.Масельського приєдналася секретар міської ради Людмила Іванська. Вона звернулася до ліцеїстів із такими словами: «Ви наша надія, ви наше сподівання, наше майбутнє. Кожного разу, досягаючи вершин, ви робити вклад у розвиток та процвітання Валківської територіальної громади.»

Цього святкового дня всі учні отримали Подяки Валківської міської ради для своїх батьків, солодкі подарунки та новорічні вітання від діда Мороза та Снігуроньки.  Урочистості доповнили творчими виступами ансамбль бандуристок «Мальвочки» Валківської дитячої школи мистецтв, дві групи танцювального колективу «Фієста» Валківського будинку дитячої та юнацької творчості та хореографічна композиція від 7-В класу Валківського ліцею. Активними помічниками усіх п’яти заходів, як завжди, були учасники молодіжної ради м. Валки при Валківському міському голові.

Традиційне свято вшанування найуспішніших учнів міста відбулося востаннє, далі святкуємо тільки всією громадою. Бажаємо усім учням загально-освітніх закладів нашої Валківщини у наступному 2021 році прагнути до високих показників у навчанні, творчості та спорті.