25 січня в залі засідань Валківської міської ради відбулася нарада міського голови Валерія Скрипніченка із старостами громади.

Розпочинаючи зустріч, міський голова Валерій Скрипніченко наголосив на співпраці старост із активістами та лідерами громад в рамках дії Закону України «Про органи самоорганізації населення», як важливого фактору дієвої підтримки в організації їх роботи.

На засідання також були запрошені фахові спеціалісти, які надали роз’яснення та відповіді на наступні питання:

1. Про порядок та оформлення довідок відділу реєстрації.

2. Про здійснення нотаріальних дій старостами.

3. Про порядок оформлення субсидій та інших соціальних допомог.

4. Про виплату матеріальної допомоги громадянам.

5. Про порядок перевезення громадян пільгових категорій.

6. Про порядок поховань громадян на громадських кладовищах на території населених пунктів.

7. Про оформлення та передачу документів сільських та селищних рад до архівного відділу районної державної адміністрації.

8. Про участь у обласному конкурсі проєктів розвитку «Разом у майбутнє».