22 травня Валківський міський голова Валерій Скрипніченко перебував з навчальним візитом у Мереф’янській міській ОТГ Харківського району, організований Харківським регіональним відділенням  АМУ в рамках програми «Маршрути успіхів»  на тему: «Створення та організація діяльності інфраструктури ОТГ».
Участь у навчанні взяли делегації Харківської та Полтавської областей. Досвідом створення та роботи ОТГ поділилися міський голова Веніамін Сітов, секретар міської ради Тетяна Дядченко, начальник відділу освіти, культури та спорту Руслан Дейнека, начальник відділу соцзахисту населення Яніна Жувага. Під час зустрічі було висвітлено питання структури апарату міської ради та виконкому, функцій окремих відділів, реалізації повноважень та їх фінзабезпечення після формування ОТГ, в т.ч.: забезпечення діяльності освітньої галузі, соціального забезпечення, ЖКГ, ремонту доріг; проблеми бюджетного наповнення та практичні шляхи їх вирішення з урахуванням фактичного досвіду громади; практичні аспекти роботи по залученню додаткових коштів по проектах донорських організацій тощо.

До відома: Мереф’янська міська ОТГ створена
однією з перших у Харківській області,
об’єднала 2 ради з населенням 25тис.чол.
Сьогодні бюджет ОТГ складає майже 140млн.грн., з
яких половина – власні надходження.