22 грудня 2017 року відбулося пленарне засідання чергової ХХ сесії Валківської міської ради VII скликання, на якому було розглянуто та прийнято більше 40 рішень.

На виконання статтей 266, 284 Податкового кодексу України, пунктів 24, 28 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись  Постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», депутати встановили ставки земельного податку та ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Валківської міської ради Харківської області та пільги зі сплати цих податків. Копії відповідних рішень направлені  до Валківського відділення Південної ОДПІ  ГУ ДФС Харківської області для  забезпечення надходжень до міського бюджету.

На цій сесії було  також прийнято головний кошторис року – бюджет на 2018 рік.