![](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/DSC09280-326x245.jpg)
11 травня, у Валках, в залі засідань Будинку рад відбулося урочисте нагородження призерів та переможців конкурсу «Майбутнє моєї громади» серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району.
11 травня, у Валках, в залі засідань Будинку рад відбулося урочисте нагородження призерів та переможців конкурсу «Майбутнє моєї громади» серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних […]