19 лютого 2021 року  під головуванням Валківського міського голови Валерія Скрипніченка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів та старости громад.

Під час засідання розглянули та опрацювали наступні важливі для життєдіяльності громади питання:

1. Щодо епідемічної ситуації на території Валківської територіальної громади.
  2. Про результати роботи комісії щодо безаварійного пропуску льодоходу і весняної повені та створення міської комісії по перевірці готовності підприємств, установ, організацій, технічного стану гідротехнічних споруд у 2021 році
  3. Про визначення пунктів обігріву
  4. Про забезпечення підприємств, установ та організацій засобами індивідуального захисту.
  5. Про затвердження номенклатури міського матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків НС на території Валківської міської територіальної громади ради
  6. Про приведення у відповідність до норми ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» щодо противопожежних розривів між будівлями та стіною лісу.
  7. Про створення спільної міської комісії для перевірки дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах водопостачання та водовідведення на території Валківської міської ради на 2021 рік
  8. Про спільну перевірку міської комісії Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради
  9. Про стан роботи щодо профілактики виникнення пожеж в житловому секторі, проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності.
  10. Про стан утримання та функціонування об’єктів протипожежного водопостачання.
  11. Про проведення ідентифікації об’єктів щодо визначення потенційної небезпеки.
  12. Про проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях району.
  13. Про хід та результати щодо впровадження на об’єктах підвищеної небезпеки систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій.
  14. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, галузей та окремих територій, які підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі.