18 червня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

На виконкомі були розглянуті питання:

• Про затвердження плану заходів з підготовки комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста Валки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.
  • Про створення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Валки Валківського району Харківської області.
  • Про надання матеріальної допомоги членам первинних ветеранських організацій міста,матеріальної допомоги на лікування дитини, одноразової грошової матеріальної допомоги члену товариства інвалідів Валківського району Харківської області ВОІ „СОІУ”, матеріальної допомоги мешканцю міста Валки, на поховання племінника.
  • Про надання дозволу на знесення сухих та аварійних дерев
  • Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень за відповідною адресою
  • Про надання дозволу на  порушення об’єктів благоустрою по вул. Перемоги у м.Валки з метою проведення облаштування приймального колодязя для води.
  • Про затвердження актів обстеження нерухомого майна, розташованого в м. Валки
  • Про розгляд заяв громадян