18 квітня відбулася зустріч Валківського міського голови Валерія Скрипніченка із представниками Дитячого Парламенту Валківського ліцею ім. О. С. Масельського.

Валерій Володимирович на початку розмови акцентував увагу на важливості таких зустрічей із старшокласниками, бо в першу чергу, в роботі міської ради та депутатів необхідно враховувати думку молоді, разом з ними піднімати та вирішувати нагальні проблеми міста.
«Сьогодні вам, – сказав міський голова, необхідно активно долучатися до процесів управління територіальною громадою, бо вже скоро саме ви, молоді лідери, прийдете нам на зміну.»
Президент Дитячого Парламенту Денис Шевченко розповів, що метою створення їхнього шкільного осередку самоврядування є робота, направлена на розвиток нашого міста, шляхом участі у соціальних та екологічних проектах, залученні додаткових інвестицій та організації волонтерського руху. Про проблеми та ідеї їх вирішення, які можуть втілити в життя молодь та юнацтво разом із міською владою говорили на зустрічі.
Досягли спільних домовленостей про щомісячні зустрічі.