17 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання чергової 19 сесії міської ради, на розгляд якого було винесено більше п’яти десятків питань.

На початку засідання міський голова Валерій Скрипніченко представив депутатам і запрошеним присутнім керівникам організацій і громадським активістам нових працівників, що прийняті у зв’язку із кадровими змінами, що відбулися останнім часом у штаті апарату ради.
Серед питань, що розглядалися: виконання міського бюд-жету за 9 місяців ц.р., затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території міста Валки і перспективного плану підготовки проектів регуляторних актів, питання, що стосуються галузі земельних відносин, та ін.
Особливо жваво депутатами обговорювалося встановлення пам’ятного знаку на місці храму Різдва Пресвятої Богородиці з нагоди 295-ої річниці із дня народження Г.С.Сковороди.
Голова постійної комісії міської ради з питань Регламенту та гуманітарної політики Таміла Губська інформувала про участь депутатів у роботі пленарних засідань у першому півріччі, відзначивши їх відповідальне ставлення до свого обов’язку. Вікторія Ханіна презентувала присутнім новий офіційний сайт Валківської міської ради, який знаходиться за адресою: http://old.valky-rada.gov.ua/ua/
Сайт дасть можливість бажаючим отримати більше інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету, у т.ч., ознайомитися із офіційними документами, проектами, новинами та ін.

А. Кривич,
секретар ради