![ВМР Інформує](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/ВМР-Інформує-678x381.jpg)
У Валківському районі зафіксували два нових випадки захворювання на коронавірус.
Це мешканці м. Валки. Одна людина знаходиться на лікуванні в КНП «Валківська центральна районна лікарня» із середнім ступенем тяжкості, одна – на самоізоляції.
Протиепідемічні заходи щодо недопущення поширення хвороби на території міста продовжуються.
Шановні мешканці міста! Закликаємо вас дотримуватись карантинних вимог. Загроза другої хвилі епідемії – реальність! Особиста відповідальність і свідомість – запорука вашого здоров’я та ваших близьких.
Будьте всі здорові!