15 листопада цього року відбулося чергове засідання громадської ради з розвитку міста Валки при взаємодії з міським головою та міською владою.

На засіданні був присутній міський голова В.В. Скрипніченко, серед запрошених – головний спеціаліст Валківського відділення Пенсійного Фонду І.О. Дейнега, яка проінформувала присутніх про засади пенсійної реформи.

Під час засідання було розглянуто ряд питань:

1. Про розгляд усного звернення депутата районної ради Бондарь Сергія Григоровича щодо діяльності у місті гральних залів.
  2. Про взаємодію з інспектором з відділу благоустрою міської ради Івановою Світланою Миколаївною.
  3. Про питання, що виносяться на чергове засідання сесії міської ради.
  4. Про результати вирішення питань та пропозицій, що виносилися на попередньому засіданні.
  5. Про результати участі міської територіальної громади у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Про оновлення правил обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
  6. Про встановлення пам’ятного знаку на місці храму Різдва Пресвятої Богородиці з нагоди 295-ої річниці із дня народження Г.С. Сковороди у термін до 3 грудня.
  7. Про другий маршрут соціального автобусу.