14 грудня 2020 року відбулося позачергове засідання ІІ сесії Валківської міської ради VIII скликання

На засідання прибув 21 депутат.

Відсутні: Борщ О.І., Дараган В.А., Мусаєва М.О., Харченко О.Л., Шаповал Є.В.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко запросив на засідання, начальника Валківського «Райавтодору» Максима Бершадського, який доповів про боротьбу із ожеледицею на дорогах Валківщини.

На сесії депутати  розглянули такі питання:

Про затвердження перспективного плану підготовки проєктів регуляторних актів Валківської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

Про клопотання щодо передачі підприємств, установ, закладів та їх цілісних майнових комплексів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Богодухівського району у комунальну власність Валківської міської територіальної громади.

Про делегування міському голові  повноважень щодо  видачі  розпоряджень з питань фінансової  діяльності ради.

Про внесення змін до рішення ХХХVI сесії Валківської міської ради VІІ скликання від 20.12.2019 року № 1156 «Про бюджет міста Валки на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).