11 травня, у Валках, в залі засідань Будинку рад відбулося урочисте нагородження призерів та переможців конкурсу «Майбутнє моєї громади» серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району. Ініціатором конкурсу та спонсором виступив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Всього  на адресу Фонду надійшло 730 робіт із 97 шкіл Харківського регіону.

Валківщина подала на розгляд журі близько 70 творів.

Для оцінювання робіт конкурсантів Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області долучів також експертів ГО «ЕкспертиЗА Реформ».

Перемогу у конкурсу «Майбутнє моєї громади» у Валківському районі здобули 26 школярів, 9 з яких валківські старшокласники. Це:
– учні 11-А класу Валківського ліцею ім. О. Масельського
Олійник Тетяна – І місце
Котелевець Анастасія – ІІ місце
Подпорінова Анастасія – ІІІ місце
– учні 11-Б класу Валківського ліцею ім. О. Масельського
Ластович Аліна – І місце
Марченко Анастасія – ІІ місце
Шумейко Діана – ІІІ місце
– учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Білокінь Катерина – І місце
Катрич Каріна – ІІ місце
Злагована Катерина – ІІІ місце

Всі призери від  Валківського району були  відзначені Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та отримали   пам’ятні подарунки: музичні колонки, накопичувачі енергії та флеш-носії.
Найкращими роботами серед учасників Валківського району визнані твори:

– учениці Шарівської школи Удовиці Вікторії (ІІІ місце);
– учениці Валківського ліцею ім. О. Масельського Олійник Тетяни (ІІ місце).
Абсолютним переможцем конкурсу  «Майбутнє моєї громади» стала Анастасія Дорош – учениця Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст., якій були вручені Диплом за І місце та цінний подарунок.

Представниця громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» Олександра Дейнеко також подарувала подарунки школам, старшокласники яких отримали призові місця у районі.