11 грудня 2020 року відбулися засідання постійних комісій Валківської міської ради

11 грудня 2020 року відбулися засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

Члени комісії розглянули питання:

1. Про затвердження перспективного плану підготовки преєктів регуляторних актів Валківської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.
  2. Про делегування міському голові повноважень щодо видачі розпоряджень з питань фінансової діяльності ради.
  3. Різне.

Також відбулося засідання з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва,   транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Члени комісії розглянули питання:

1. Про клопотання щодо передачі підприємства, установ, закладів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Богодухівського району у комунальну власність Валківської міської територіальної громади.
  2. Різне.