![96361304_139358864345408_6516984543734398976_o](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96361304_139358864345408_6516984543734398976_o-678x381.jpg)
Найбільша радість і честь до Дня Перемоги – поздоровити фронтовиків, тих, хто зі зброєю в руках, ризикуючи власним життям, переживаючи біль поранень і гіркоту втрат бойових побратимів, наближав це світле свято. Цього року воно особливе, ювілейне, бо від того вікопомного травня 1945-го нас відділяють 75 років. Якими урочистостями, концертами, салютами могли б ми зустріти цього річ 9 Травня! Але карантин змінив плани, бо маємо подбати про здоров’я в першу чергу літніх людей, а тим більше – наших ветеранів, котрим уже за 90 років. Але й не поздоровити їх, не сказати ще і ще раз слова безмежної вдячності – цього, говорить Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, не допускав навіть подумки. Тому до традиційної грошової виплати, яка щороку виділяється з міського бюджету і вручається всім учасникам бойових дій у роки Другої світової війни, що проживають зараз у Валках, з нагоди 75-річчя Перемоги міський голова ініціював ще й завчасно представити до нагороди та виготовити ювілейні медалі – Знак народної пошани “За бойові заслуги” 75 років перемоги над нацизмом.