![240279-svetik](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/240279-svetik-678x381.jpg)
Валківський міський голова В.В. Скрипніченко разом із головою ради ветеранів міста А. Д. Шило привітали з 90-річним ювілеєм ветерана культурної ниви Галину Харитонівну Головко, яка більше 30 років свого життя віддала бібліотечній справі.
Валківський міський голова В.В. Скрипніченко разом із головою ради ветеранів міста А. Д. Шило привітали з 90-річним ювілеєм ветерана культурної ниви Галину Харитонівну Головко, яка більше 30 років свого життя віддала бібліотечній справі.
© 2024 Веб-сайт розроблено у вiдповiдностi до ЗУ "Про доступ до публiчно iнформацii"
Сделано в Fid.family