Хід розслідування справи, що стосується жорстокого поводження з тваринами на контролі у міського голови.

Міський голова Валерій Скрипніченко взяв під особистий контроль хід розслідування та перевірки фактів, що стали відомими у мережі Фейсбук та стосуються жорстокого поводження з тваринами у місті Валки.

Як повідомив на нараді у міського голови начальник відділення поліції №1 Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області Олександр Ништик, наразі проводяться слідчі дії та встановлюються всі обставини даної справи. Подробиці ходу розслідування повідомити не можемо через дотримання законодавства, зокрема статті 222 КПК «Недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування». По закінченню справи буде повідомлено додатково.

Відділення поліції №1 Богодухівського РВП звертається до громадян з проханням, якщо хтось став свідком даної події, чи комусь стали відомі додаткові факти, повідомити за телефоном 0967008823