![1](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/1-678x381.jpg)
13 грудня 2017 року об 11.00 на площі міста Валки біля інформаційного стенду «Центр міста – центр інформації» відбувся флешмоб щодо переваг легальної зайнятості, приурочений «Тижню права».
Організатори заходу – Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням Держпраці в Харківській області.
Активно долучилися до проекту молодь міста, старшокласники Валківської ЗОШ І-ІІІст., працівники Валківського центру зайнятості, організацій міста.