![изображение_viber_2021-04-16_15-25-01](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-16_15-25-01-678x381.jpg)
Вулиці розділені між собою руслом річки Мокрий Мерчик. Сполучення між ними було важливим не тільки для їх жителів, але й необхідним для всіх, хто відвідує на місцевому цвинтарі могили своїх родичів. Перехід руйнувався, і час від часу мешканці його ремонтували своїми силами. Оскільки аварійний стан переходу ніс загрозу життю і здоров’ю тих, хто ним користувався, одним із першочергових завдань для новопризначеного старости Решетька Віталія Валентиновича було відновлення сполучення між вулицями.