У краєзнавчому музеї обговорили питання збереження садиби Шидловських,  відзначення 300-річчя з Дня народження Г.С.Сковороди та вшанування 150-річчя з Дня народження Марусі Вольвачівни.

17 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Ольги Борщ з головним спеціалістом  відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валентиною Шевченко, директором краєзнавчого музею Тамарою Поліщук та представником від ініціативної групи  Старомерчицької громади Юрієм Сухоруковим. Обговорили питання збереження садиби Шидловських,  відзначення 300-річчя з Дня народження Г.С.Сковороди та вшанування 150-річчя з Дня народження Марусі Вольвачівни.

Під час зустрічі присутні проінформували про вже проведену роботу  із вищезазначених питань та запланували заходи по їх втіленню на найближчий час.