У зв’язку із повною завантаженістю Валківська лікарня прийматиме тільки тих хворих на COVID-19, які потребують ургентної допомоги.

Про це стало відомо сьогодні за наслідками оперативної  наради першого заступника міського голови Ігоря Нізельковського з керівниками медичних закладів Валківщини. Головний лікар КНП «Валківська центральна районна лікарня» Богдан Носатов повідомив, що ліжковий фонд повністю заповнений, на сьогодні використано всі додаткові можливості його збільшення. Тож відтепер пацієнтів із легким та середньо-тяжким перебігом захворюваності на COVID-19 Валківська лікарня на лікування не прийматиме. Здійснюватиметься прийом тільки тих хворих на COVID-19, які потребують ургентної допомоги та проведення інтенсивної терапії.