У Валківській громаді до проведення генеральних прибирань територій біля братських могил та парків активно долучаються мешканці населених пунктів.

Завдяки ефективній співпраці старост із працівниками закладів освіти, культури, небайдужих активістів на територіях проводяться весняні дні довкілля, висаджуються дерева та квіти.

Так, наприклад, у Новому Мерчику, завдяки спільним зусиллям активу місцевої громади біля оновленого пам’ятника загиблим воїнам у Другій Світовій війни висаджено 18 туй та 20 кущів троянд.

Допомогу у благоустрої сіл та селищ надають місцеві фермери, підприємці, депутати міської ради. У цьому пості звітуємо про проведену роботу Благодатного, Минківки, Черемушної та Нового Мерчика.

Щиро віримо, що наша спільна праця задля рідної домівки об’єднає громаду і принесе задоволення від виконаної роботи.  Саме нам тут жити і берегти свою землю для нащадків!

с.Новий Мерчик

с.Черемушна