ВІТАЄМО валківських дошкільнят з перемогами у спортивних змаганнях “Перший крок” !

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня.

Також в ці дні традиційно до Міжнародного дня дітей організовують різного роду розважальні заходи.
Так, 29 травня у Валківському фізкультурно-спортивному товаристві “Колос” відбулося традиційне дитяче свято “Перший крок”, участь в якому взяло 90 дітей з 15 дошкільних навчальних закладів. Діти змагалися у трьох естафетах, а допомагали їм веселі клоуни.

Вболівав за валківських дошкільнят міський голова Валерій Скрипніченко разом із онуком Макаром, а по завершенню спортивного дійства вручив командам ДНЗ “Веселка”, ДНЗ “Берізка” та ДНЗ “Яблунька” подарунки.

Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського ДНЗ «Веселка», які кілька років поспіль впевнено тримають першість у районі, ІІ місце посіла команда Старомерчицького ДНЗ «Золотий півник», ІІІ місце – Валківського ДНЗ «Берізка».

Нехай всі діти зростають здоровими та радісними, прославляють свої родини і рідний край.

Більше фото та відео на FB-сторінці “Валківська міська рада” https://www.facebook.com/ValkyCityCouncil/?ref=bookmarks