У Валках, за підтримки Асоціації міст України та USAID відбувся практикум на тему: «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства», в якому прийняли участь більш ніж 20 міських голів та представників районів Харківської області, голів ОСББ міста Валки та апарату міської ради.

Із вступним словом до присутніх звернулися Виконавчий директор ХРВ АМ Віктор Данилович Мирошник та Валківський міський голова Валерій Володимирович Скрипніченко.
На практикумі були розглянуті питання:
1. Актуальні аспекти законодавства України щодо надання житлово комунальних послуг, про які розповів експерт з законодавства з питань ЖКП Руслан Кальницкий.
2. Проблемні питання взаємовідношень надавачів та споживачів житлово-комунальних послуг. Корисні поради в цьому питанні надала Аліна Жесткова – керівник Харківського центру эфективного управління багатоквартирними будинками.