![DSC06728](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/DSC06728-678x381.jpg)
Вікопомний Акт Злуки – об’єднання в єдину соборну державу
Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – було
проголошено 22 січня 1919 року. Для віками поділених кордонами українських земель то було довгоочікуване свято єднання. «Схід і Захід разом!». Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Відтоді, вже ніщо не могло знищити оце усвідомлення єдності народу.День соборності України, який ми відзначаємо з 1999 року на державному рівні, – це символ нової доби в історії України, коли вона піднялася з колін для волі, правди і добра.