У Валках відбувся семінар  в рамках проекту «Розвиток мережі послуги раннього втручання – запорука успішного розвитку дитини та покращення якості життя сім’ї».

У Валках, на базі КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» відбувся інформаційний семінар  в рамках проекту «Розвиток мережі послуги раннього втручання – запорука успішного розвитку дитини та покращення якості життя сім’ї».  На семінар прибули члени програми захисту дітей Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» Наїра Аветісян (керівник програми), Ольга Климова (координатор освітніх програм), президент Харківського Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» Анна Кукурудза. делегації із міст Харкова, Чугуїв, Лозова.

Вітаючи присутніх Валківський міський голова Валерій Скрипніченко побажав учасникам семінару плідної і результативної роботи, а також запевнив, що спільно із однодумцями ми зможемо досягти вагомих результатів по збереженню здоров’я наших дітей.

Серед питань, що стосувалися діяльності надання послуг раннього втручання, порушувалися питання про більш активний розвиток батьківського руху у Харківській області.

Також фахівці з Валок та Лозової поділилися досвідом роботи своїх центрів раннього втручання.