![DSC00264](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/DSC00264-678x381.jpg)
27 травня, саме на свято Святої Троїці, відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика по вул. Минківська. За ініціативи Хворост Миколи Дмитровича та Певної Ніни Федорівни, а також за підтримки молодих сімей встановлено новий дитячий майданчик.
Завезення піску, планування площадки та придбання дитячого майданчика взяла на себе Валківська міська рада, а от встановили та упорядкували дитячу площадку самі мешканці прилеглих вулиць.
Більше фото та відео на FB-сторінці “Валківська міська рада” https://www.facebook.com/ValkyCityCouncil/?ref=bookmarks