![136045933_456702358682330_5409010533731000195_n](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/136045933_456702358682330_5409010533731000195_n-678x381.jpg)
У перший робочий день нового 2021 року Валківський міський голова Валерій Скрипніченко провів кілька нарад із представниками відділу освіти, відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, центру надання соціальних послуг, а також із новобраними старостами.
Під час нарад були відпрацьовані організаційні питання початку роботи нових структурних підрозділів Валківської міської ради та роботи старостатів нашої громади.