![1](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/1-3-678x381.jpg)
Працівники відділу благоустрою проводять такі роботи на закріплених за ними територіях: парках відпочинку, узбіччях центральних вулиць, Центральній площі, спортивних та дитячих об’єктах.
НАГАДУЄМО!
Згідно правил благоустрою м. Валки підприємства, установи, організації, інші суб’єкти підприємницької діяльності, власники приватних домоволодінь, голови ОСББ у сфері благоустрою зобов’язані забезпечувати утримання в належному стані території, наданої їм в установленому законом порядку, в тому числі закріпленої за ними території.
БУДЬТЕ ГОСПОДАРЯМИ У СПІЛЬНОМУ ДОМІ!