![22](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/22-1-678x381.jpg)
26 травня 2020 року на черговому засіданні XXXVIII сесії Валківської міської ради VII скликання міський голова Валерій Скрипніченко разом із депутатами привітали майстра спорту із важкої атлетики, у минулому вихованця Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» Максима Москвіна із черговими досягненнями високих результатів у Кубку України серед чоловіків і жінок та на Всеукраїнському турнірі на призи Олімпійської чемпіонки Н.Скакун з важкої атлетики.
За вагомий особистий внесок у розвиток спорту, сприяння створенню достойного спортивного іміджу міста, Валерій Скрипніченко вручив Максиму Подяку від Валківської міської ради та грошову винагороду.