Сніжків – основні напрямки розвитку та шляхи подолання проблем.

Міський голова Валерій Скрипніченко разом зі своїми заступниками Ольгою Борщ та Сергієм Тижненко зустрівся з мешканцями села Сніжків.

Сніжківці зібрались на майданчику біля сільського клубу. В ході зустрічі було піднято низку питань, серед яких побутові, соціальні, облаштування території та ремонт доріг.

Також обговорювали питання фінансування закладів освіти та культури, соціальних виплат та різних видів допомог.

Активно обговорювали початок процесу реорганізації підприємства ЖКП «Сніжків», діяльність якого на сьогодні є неефективною та фінансово збитковою. Роз’яснення з цього приводу надавали міський голова та його заступники, директор КП «Вода» Валківської міської ради Борис Мірошниченко.

З усіх інших питань громадянам надано кваліфіковані відповіді, деякі з них взяті на особистий контроль Ольгою Борщ.