Ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію на Валківщині залишається напруженою.

Про це стало відомо під час оперативної наради міського голови Валерія Скрипніченка із керівниками медичних установ. Так, за словами головного лікаря КНП «Валківська центральна районна лікарня» Богдана Носатова, завантаженість ліжок продовжує перевищувати 100 відсотків. За минулий тиждень на лікування було госпіталізовано 24 чоловіки, виписано теж 24, померлих – 4.

Викликає занепокоєння і те, що серед хворих на коронавірус COVID-19 також є троє дітей: 2006, 2009 та 2020 років народження.

Міський голова закликав посилити контроль за дотриманням карантинних вимог, оскільки це дасть можливість зупинити ріст інфікування.