Святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року, святковий день розпочався з урочистого підняття Державного прапору України біля Будинку рад.

Урочистою ходою пройшли валківчани центральною вулицею міста з великим прапором України від Будинку рад до Центральної площі міста, де на сцені у виконанні зведеного хору народних колективів РНД “Іскра” велично прозвучав гімн України. Після урочистого підняття прапора на Центральній площі міста юні валківчани подарували тематичний танцювальний номер всім присутнім.

З нагоди двох головних державних свят у Валках в РНД “Іскра” відбулися районні святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. З вітальними словами звернулися до присутніх міський голова Валерій Скрипніченко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, благочинний Валківського округу протоієрей Іван Пилипів. Відбулася церемонія нагородження кращих представників Валківщини з нагоди 26 річниці Незалежності України.

Фестивальне дійство під назвою “У вінок України сплітаємо таланти твої, Валківщино ” відбулося у двох частинах: перша – дитячий хореографічний конкурс, друга – вокальний конкурс серед ансамблів району.