Святковий тематичний захід “Літа на зиму…”, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку

4 жовтня відбувся святковий тематичний захід “Літа на зиму…”, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку, на який завітали представники міської та районної влади, учні Валківського ліцею ім.О.С. Масельського.
До всіх присутніх з привітаннями звернулися міський голова В.В. Скрипніченко та керівники району, які побажали миру, здоров’я та усіляких гараздів. Також перед глядачами виступила з вітальною промовою голова Валківської районної ветеранської організації В.Я. Клочко.
Цього дня зі сцени «Творчої світлиці» РНД «Іскра» лунали пісні та вірші у виконанні аматорів та вокальних колективів, а в фойє шанованих ветеранів очікував хореографічний подарунок у виконанні учнів ліцею.
У наступному номері поєдналися два покоління і закружляли у вихрі вальсу.