Робоча зустріч міського голови з фахівцями Харківської державної податкової інспекції

На робочій зустрічі міського голови Валерія Скрипніченка із представниками Харківської державної податкової інспекції Харківського управління Головного управління ДФС у Харківській області обговорили питання роботи фахівців-податківців, що працюють у Валках. Зокрема, домовились про подальшу співпрацю у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою та про шляхи покращення побутових умов, в яких працюють фахівці-податківці. Заплановано питання для їх розв’язання і вирішення нагальних проблем.
З міським головою працювали фахівці Харківської державної податкової інспекції Харківського управління Головного управління ДФС у Харківській області : начальник управління інфраструктури та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Юлія Полонська та заступник начальника управління інфраструктури та бухгалтерського обліку  Максим Нужний, начальник фінансового управління міської ради Лариса Левчук.